Jau daugiau nei dešimt metų elektroninės muzikos grupė EXEM drebina Lietuvos pop sceną. 1992 m. grupės idėjinis lyderis Mindaugas Kazakevičius (Kryžius) ir Matas Petrikas, pradėję eksperimentuoti "industrial techno" srityje buvo visiškai naujas muzikinis reiškinys tiek muzikantų tiek klausytojų tarpe. 1992-93 m. sukurtos kompozicijos taip ir neišvydo dienos šviesos, dėl savo nekomercinio skambesio. Tačiau grupė sugebėjo nufilmuoti du video klipus kūriniams "Tautos Jėga Vienybėje" ir "Who Killed Kennedy" , sudalyvauti viename iš pirmųjų šokių muzikos rinkinių "Labanakt" su daina "Buggs Bunny Still Alive", bei atkreipti klausytojų ir muzikos kritikų dėmesį, savo kontraversiška išvaizda ir deklaruojamomis muzikinėmis idėjomis. Po nesėkmingo bandymo išleisti albumą EXEM pasuka šiek tiek lengvesne muzikine kryptimi ir galiausiai 1995m. albumas "No Time" išvysta dienos šviesą. Prasideda pirmieji stambūs koncertai, pirmieji singlai radijo stočių topuose. Koncertų organizatoriai noriai kviečia EXEM dalyvauti įvairiuose koncertuose kartu su Vakarų Europos šokių muzikos žvaigždėmis. Per metus laiko grupė koncertavo kartu su su tokiomis žvaigždėmis, kaip "La Bush", "Capella", "Plavka" ir "Scooter". Apie šį duetą pradeda kalbėti didieji Lietuvos dienraščiai.
   1996m. grupė pateikia dar vieną staigmeną. Išleistas dviejų dalių albumas "Atlanta" kuriame gausu lietuvių liaudies folkloro motyvų. Kūrinys "Kuršiai" sulaukia ypatingo dėmesio ir tampa auksine Radiocentro daina. Šiam kūriniui taip pat nufilmuojamas video klipas. Grupė EXEM tampa Lietuvos šokių muzikos etalonu. Pirmosios nominacijos Radiocentro ir Bravo apdovanojimuose. 1997m. EXEM išleidžia dar vieną pavyzdinį šokių muzikos albumo kurį pavadina "Stereo". Daina "Afrika" M-1 Top 40-uke užima pirmaja vietą, nurungusi visas tope esamas lietuvių ir užsienio grupes. EXEM tampa pirmoji Lietuvių grupė užkopusi į aukščiausią M-1 Top 40-uko poziciją. Radiocentre "Afrika" tampa dar viena EXEM‘u auksine daina. Nufilmuojamas video klipas dainai „Dar nevėlu“, kuris Vokietijos muzikiniame TV kanale "Viva" Top 20-uke buvo pakilęs net iki 6 osios vietos. Skandalą sukėlė ir grupės albumo "Stereo" viršelis, kuriame buvo nufotografuotos dvi nuogos, puikiai visai Lietuvai žinomos moterys. Nominacijos Radiocentro ir Bravo apdovanojimuose kaip geriausia šokių muzikos grupė ir geriausias metų albumas. EXEM aktyviai koncertuoja visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, nevengdami tokių grandiozinių koncertų vietų kaip Vilniaus Vingio ir Kalnų parkai, kur grupę EXEM stebi daugiau kaip 20 000 žmonių 1997 m. pabaigoje grupė EXEM skilsta. Vienas iš grupės narių išvažiuoja dirbti i Vilnių , tuo tarpu kitas lieka Klaipėdoje. Ima strigti kūrybinis grupės darbas. 1998 m. viduryje grupę galutinai palieka Matas Petrikas ir išvyksta gyventi į Vokietiją. Prasideda 2 metų grupės EXEM kūrybinis štilius.
   1999 m. į grupę ateina naujas narys – Vilius Ančeris. Būdamas profesionalus gitaristas šis žmogus įneša daug roko ir džiazo lementų į dueto EXEM kūrybą. 2000 m. pasirodo dar vienas exemų albumas – "Studio" . Net 4-ios šio albumo dainos puikavosi Lietuvos radijo stočių aukštose topų pozicijose. "Manyje uždek žvaigždes" tapo Radiocentro auksine daina, nedaug nuo jos atsiliko ir tokie EXEM kūriniai kaip "Tu nebijok", "1-asis straipsnis" ir "Paimk mane". Grupė nominuota Radiocentro apdovanojimuose, taip pat jai atitenka ir Bravo statulėlė už geriausią 2000 m . šokių muzikos grupę. 2002 m. išsiskyrus muzikantų muzikiniams interesams grupę palieka Vilius. EXEM fronte ir vėl permainos.
   2003 m. į grupę ateina naujasis narys Skirmantas Jutkonis. Tais pačiais metais grupė nominuojama i neformato nominaciją didžiausiame metų muzikiniame renginyje - Radiocentro apdovanojimuose. Po ilgų muzikinių eksperimentų ir stilistinių ieškojimų nuosavoje EXEM garso įrašų studijoje, 2004-ųjų metų birželio mėnesį pasirodo jau 5-tasis grupės EXEM albumas "Origami". Novatoriškų idėjų nestokojantis vaikinų duetas paruošia dar vieną muzikinę staigmeną Lietuvos klausytojams. Melomanų teismui pateikiama net 13 skirtingų kūrinių , dar kartą įrodančių, kad EXEM ir toliau žengia lietuviškosios elektroninės muzikos avantgarde. Albume galima išgirsti lietuviško folkloro raudų, subtiliųjų japoniškų sitarų garsų, raudančių gitarų ir Pietų Amerikos šamanų užkeikimų. Daina "Dovanosiu Tau Rojų" tampa auksine Radiocentro daina. Metų bėgyje grupės EXEM mega hitą "Aukščiausiam Kalne" Lietuvos radijo stotys grojo daugiau kaip 3000 kartų. Ši daina užima aukštas pozicijas visų Lietuvos radijo stočių topuose. Neblogai pasirodo ir sekantis radijo singlas "Mano Sapne". Elektroninio folkloro gerbėjai puikiai įvertino exemiškas kompozicijas: "Leliumoj", "Rūta Žalioji" ir "Karvelėlis". 2004 m. pabaigoje EXEM kūryba susidomi keletą Kinijos leidybinių firmų. Vyksta derybos.
   2005 m vasara EXEM suplanavo išleisti dar vieną albumą, kurio pavadinimas dar nėra atskleidžiamas. Mindaugo Kazakevičiaus ir Skirmanto Jutkonio duetas bandys užkariauti klausytojų širdis visiškai nauju dar Lietuvoje negirdėtu skambesiu. Naujuosius 2005 metus exemai sutiko radijo stočių eteryje skambančiu nauju savo kūriniu "Vieniša Balta Žiema", kurio šiek tiek kitokia versija bus įtraukta ir į naująjį albumą. Naujasis EXEM "electro" skambesys suteiks dainoms daugiau lengvumo ir universalumo. Dainos puikiai tinka tiek šokių aikštelėms, tiek dideliems koncertams, tiek klausymuisi namuose ar automobilyje. Ištisus 9 mėnesius duetas, užsidaręs studijoje šlifavo naująją albumo koncepciją ir vasaros viduryje keletą kūrinių pristatė ir plačiajai publikai tokiuose grandioziniuose koncertuose, kaip "Jūros šventė 2005" ir radijo stoties "Laluna" dešimtojo gimtadienio fiestoje, kur kartu su užsienio atlikėja "In-Grid" šokdino visus 7 tūkstančius žiūrovų didžiausioje Klaipėdos aikštėje. Ir štai, 2005m. pabaigoje Lietuvos radijo stotis pasiekė naujas EXEM kūrinys "Atmerk Man Akis", reprezentuojantis naująjį grupės albumą "Chameleonai". "Electro" stiliaus kompozicija buvo tarsi eksperimentas, patikrinti, ar Lietuva pasiruošusi priimti naująjį EXEM skambesį. Daina sulaukė didžiulio klausytojų palaikymo ir jau pirmosiomis transliacijų savaitėmis šoktelėjo į pirmąsias radijo stočių topų pozicijas. Tokio rezultato ir buvo tikėtasi, tad nutarta laikytis pasirinktos stilistikos ir artimiausiu metu Lietuvos klausytojai bus supažindinti su nauja "electro" balade "Aš Myliu Tave".