iRiver IFP 790

Išsiskiriantis aptakiomis formomis ir raudonu korpusu, su bronzinės spalvos šonais, iRiver iFP-790 grotuvas liūdija apie puikiai atliktą dizainerių darbą. Vos tik jį pamatę iš karto atkreipsite dėmesį į tris mygtukus ant šono. Turint omenyje tai, kad matmenys: 87 x 32 x 27 mm ir svoris 37 g. (be baterijos) tampa aišku, kad iFP-790 yra šiek tiek didesnis ir sunkesnis negu kiti flash grotuvai. Tam didelę įtaką padarė AA baterija, kuriai reikia daugiau vietos, negu įkraunamai arba AAA tipo baterijai. Visgi trikampio formos įrenginėlis lengvai tilps jūsų kelnių kišenėje. Perkant dar gausite įdėklą ir juostelę, kad galėtumėt nešioti grotuvą ant kaklo.

Keturių eilučių ekranas apšviečiamas neonine spalva. Jame suteikiama informacija apie kompaktinės plokštelės, muzikinės grupės, dainų pavadinimus, tai pat kokiame kataloge jūsų bylos randasi, koks garsas, kiek vidinės atminties liko ir kiek užima atminties konkreti byla, ir dar kiek laiko jau grojamas jūsų pasirinktas kūrinys. Dešinėje ekranėlio pusėje randasi keturių padečių valdymo svirtelė, kurios pagalba galėsite praleisti nenorimas dainas, nusistatyti garsą ar kitus parametrus. Tų triejų mygtukų funkcijos, apie kuriuos mes anksčiau kalbėjome, yra tokios: 1 pradėti groti pasirinktą kūrinį / pauzė, 2 pasirinkto epizodo kartojimas, 3 įrašyti / galimybė pasirinkti grojimo stilių / ištrinti. Gerai nors tai, kad prieš ką nors ištrinant perklausiama ar tikrai norite ištrinti. Jungtis įrašymui ir ausinėms rasite kairėje pusėje, o iš dešinės - standartinė USB jungtis. Dar vienas pliusas iFP-790 naudai - įdėklas. Jis daug tvirtesnis lyginant su kitais.

Trumpai kalbant, tai vientiso dizaino, aptakių formų grotuvas su funkcijomis, kurioms kartais prireikia laiko norint įsisavinti. Tokiu atveju įdėmiau perskaitykite instrukciją ir viskas turėtų paaiškėti.

Gerą įspūdį paliko garso kokybė. Kad ir kokius nustatymus besirinkome, garsas išlikdavo pačios geriausios kokybes be jokių traškesių.

O ir ausinės, parduodamos kartu su grotuvu, pasirodė besančios geresnės negu tikėjomės. Jos nei kiek nenusileizdavo, kad ir pačioms brangiausios ausinėms. Iš jų sklido maloni ir aiški muzika. Su kitais grotuvais parduodamos ausinės, deja dažniausiai, nebūdavo tokios kokybiškos.

Muzikos įkėlimo greitis - 1,42 MB/s. Naudojama jungtis su kompiuteriu - USB 2.0, kuri puikiai veikia ir pajungus per USB 1.1. Gamintojų teigimu, baterijos darbo laikas trunka iki 40 val. Testuojant paaiškėjo, kad šis periodas, nors ir nedaug kuo skiriasi nuo minėto, bet šiek tiek trumpesnis - 38,5 val.