YP-T7X

Nors Samsung kompanija yra gerai žinoma elektroninių prietaisų gamintoja, tačiau pasaulinėje nešiojamų MP3 grotuvų rinkoje gal ir nėra pirmaujanti. Labiau išpopuliarėjo Apple, Creative firmų grotuvai. Kaip bebūtų, Samsung YP-T7, kuris pilnas įvairiausių funkcijų ir turintis spalvotą ekraną, atvaizduojantį iki 65 000 spalvų, lengvai gali pakeisti situaciją. Vidinės atminties talpa - nuo 512 MB iki 1 GB, priklausomai nuo jūsų pasirinkto modelio. Jame yra beveik viskas, ko būtų galima tikėtis iš gerai apgalvoto prietaiso. Vis gi trūkumų neišvengta. Baterija greitai išsikrauna. Negalima sudarinėti grojaraščių. Kaip ten bebūtų, tų trūkumų tik keletas, o privalumų daug daugiau. Puikus dizainas, geras garsas, galybė parametrų, kuriuos galite nusistatyti pagal save. Galėsite peržiūrėti nuotraukas ir jas išsaugoti. Norintiems turėti madingą grotuvą su įvairiom funkcijom - šis bus pats tas.

Didžiausias privalumas - spalvotas, 30 mm istrižainės ekranas. Gal nuotraukoms reiktų ir didesnio, bet kitoms byloms peržiūrėti jo pilnai užtenka. Atsidarius pagrindinį meniu išvysite kiekvienai funkcijai skirtą atskirą animuotą paveikslėlį. Kaip antai, norint peržiūrėti nuotraukas reikia pasirinkti paveikslėlį, vaizduojantį foto albumą, kuris pats atsiverčia. Meniu labai panašus į tuos, kuriuos galite pamatyti Samsung mobiliuose telefonuose.

Žemiau ekrano įmontuotas 5 pozicijų navigacinė svirtelė. Su ja galima reguliuoti garsą arba naršyti po meniu. Ši svirtelė puikiai tinka naršyti po savo susikurtus katalogus, panašiai kaip dirbant su Windows Explorer programa. Čia muzika talpinama kataloguose, priešingai negu kituose grotuvuose, kur ji suskirstoma atitinkamai pagal kompaktinės plokštelės, grupės pavadinimą, pagal žanrą ir t. t.

Ant dešiniojo Samsung YP-T7X šono įmontuoti įrašymo, grojimo / pauzės mygtukai. Ausinių lizdą rasite ant kairiojo šono, o įrašymo laido lizdas ir mini-USB jungtis - apatinėje dalyje, uždengti sidabro spalvos dangteliu. Jei apverstumėte grotuvą viršutine dalimi į apačią, tai iš viršutinės dalies išslystų metalinė kilpelė, skirta nešiojimosi juostelei prisegti. Jis kuo puikiausiai tinka nešioti ant kaklo, nes grotuvo dydis tik 33x63x15 mm., o svoris - 35 g. Tikrai lengvas, turint omenyje, kad talpina tiek daug funkcijų ir dar ant jo paviršiaus yra nemažas LCD ekranas.

512 MB YP-T7X nudažytas juoda spalva, o 1 GB YP-T7Z - bronzine. Vienintelis priekaištas dėl mažo dydžio ir sidabrinės spalvos yra tas, kad grotuvas atrodo labai trapus. Nors ir nebuvo atliktas patvarumo testas, bet susidaro tokia nuojauta, kad jei nukristų ant kieto paviršiaus, tai tikrai sudužtų. Be to ir įdėklas, suo kurio šis prietaisas parduodamas, neapsaugo viso paviršiaus.