MuVo Slim

Jei jums svarbi vidinės atminties talpa, tuomet kažin ar verta rinktis "Creative MuVo Slim", nes čia jos tik 250 MB, tačiau jis turi ir savų privalumų. Įmontuotas FM imtuvas, diktofonas, o kas svarbiausia - jis lengvai tilps jūsų kišenėje, nes yra labai plonas. Grotuvo dydis toks pats, kaip ir banko kortelės, o storis - 0,7 cm.

Parduodamas kartu su dailiai pasiūtu, juodos spalvos odiniu įdėklu. Net jei ir įdėsite grotuvą į šį įdėklą, visos jungtys vis tiek bus lengvai prieinamos. Palei viršutinį šoną išdėstyti meniu, garso, grojimo ir pauzės mygtukai. Čia pat rasite ir USB 2,0 jungtį kartu su jungtimi ausinėms.

Apšviečiamas ekranas nėra didelis, bet lengvai įskaitomas. Skiriamoji geba - 132 x 32 pikseliai. Jame rodomas grojimo laikas, baterijos išsikrovimo lygis, grojimo pobūdis (tuo atveju, jei pasirinktas tam tikro epizodo pakartojimas arba kai nustatoma, kad dainos būtų grojamos ne iš eilės) ir duomenys apie įrašą. Naudojantis patvariu valdymo ratuku, labai paprasta naršyti po iliustruotą grotuvo menių.

Dėl savo nedidelio svorio ir matmenų, "MuVo" grotuvas galėtų kuo puikiausiai tikti sportuojantiems žmonėms, jei ne kelios smulkmenos. Įdėklas pasiūtas be juostelės riešui, todėl bėgiojant, nepastebimai gali išslysti iš jūsų rankos ir nukristi ant žemės. Visgi kilpa juostelei yra ir labai norint, bus galima rasti išeitį. O turint omenyje, tai kad šis grotuvas labiau skirtas nešioti kišenėje, tai dauguma pirkėjų tokio trūkumo gali net ir nepastebėti.

Deja, šio prietaiso vidinės atminties flash kortelėmis praplėsti negalima. Įmontuota jame išsiimanti ličio jonų baterija, bet įkrauti galima ją tik per USB jungtį. Taigi, jei dažnai ir toli keliaujate arba neturite savo kompiuterio, gali iškilti sunkumų norint įkrauti bateriją, bet priešingu atveju - rūpeščių dėl to neturėtų iškilti.

Šiame grotuve yra įmontuotas mikrofonas. 256 MB atmintyje telpa iki 16 val. įrašų. Vis gi, 4 bitų mono įrašo kokybė nėra aukšta, todėl neštis šio grotuvą į koncertus neverta. Jis labiau tinka įrašinėti pokalbius.

Jei muzika, kurią patys įsikėlėte, jau pabodo, galite įsijungti FM imtuvą. "Creative MuVo Slim" gali automatiškai surasti jūsų vietovėje veikiančias radijo stotis ir jas įrašyti į atmintį. Išsaugomų stočių skaičius atmintyje - iki 32. Galima įsirašyti transliuojamą programą, bet vėl gi 4 bitų stereo muzikinio įrašo kokybė nebus aukšta, o jei ten kokia pokalbiu laida - skirtumo nesijaus. Beveik kaip ir visuose tokio tipo grotuvuose, negalima nustatyti laiko, kada automatiškai būtų pradedama įrašinėti.

Instrukcijos knygelė labai glaustai viską išdėsto. Jei prireiks daugiau informacijos, jos rasite kompaktiniame diske, PDF formatu.